Ми в соціальних мережах:
Статистика
Пошук

Приймальна комісія

Приймальна комісія Луцького коледжу рекреаційних технологій і права знаходиться за адресою м. Луцьк, вул. Карбишева 2 (кабінет №210 на першому поверсі).

Прийом заяв і документів від вступників, вступні випробування, творчі конкурси, співбесіди, конкурсний відбір та зарахування на навчання на основі базової загальної середньої освіти проводиться в такі строки:

Прийом заяв і документів, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти на вакантні місця другого курсу (з нормативним терміном навчання) осіб, які здобули повну загальну середню освіту і подають для участі у конкурсі сертифікати ЗНО (проходять творчі конкурси, співбесіди) в такі строки:

Прийом заяв і документів у паперовій формі, фахові випробування, що проводить Коледж, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікований робітник" та освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст" на вакантні місця третього курсу (з нормативним терміном навчання)проводиться в такі строки:

Посилання на сайти:
logo
logo
logo
logo
logo
Розробка та підтримка:
logo
logo