11 травня у Луцькому фаховому коледжі рекреаційних технологій і права та Академії рекреаційних технологій і права відбулась зустріч з практикуючим адвокатом, юристом проекту Міжнародної ГО “Данська рада у справах біженців” та ВІП (Волинського інституту у справах біженців), Дмитром Смоленським.
Також у стінах закладу освіти було проведено міжнародний науково-практичний семінар на тему: ” Україна-2023: виклики сьогодення та європейська інтеграція”
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:768/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2_2023-05-12_09-33-00.jpg)
0 коментарів