У Луцькому коледжі рекреаційних технологій і права та Академії рекреаційних технологій і права відбулась цікава зустріч із старшим науковим співробітником Волинського краєзнавчого музею Оксаною Гаврилюк. Під час лекції на тему «Збережемо природу. Я обираю еко-стиль» увагу слухачів було акцентовано на екологічну свідомість кожного. Адже, кожен з нас є часточкою всього живого на землі, і лише від нас залежить що ми передамо у спадок нашим нащадкам.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:768/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-24_10-19-54.jpg)
0 коментарів