Дирекція Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права взяли участь у засіданні Ради директорів закладів фахової передвищої освіти області на базі Ковельського промислово-економічного коледжу ЛНТУ.
Керівники коледжів проаналізували проблематику та перспективи діяльності закладів фахової освіти. Йшлося також про акредитацію освітньо-професійних програм, як вагомої складової системи зовнішнього забезпечення якості освіти, сприяє інтеграції до Європейського освітнього простору.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:705/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/05/1.jpg)
0 коментарів