Відбувся ще один іспит для вступників коледжу – творчий конкурс з фізичної підготовки. Понад 20 вступників показали свої фізичні вміння та здібності зі стрибків з місця, бігу, підтягування на перекладині, згинання і розгинання рук…
Приємно, що всі виконали нормативи на спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» та «Фізична культура і спорт», тим самим довівши, що майбутнє нашої країни у надійних руках молодого, фізично здорового покоління!!!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-15_14-25-31.jpg)
0 коментарів