Український прапор – наша гордість і найвідоміший символ України. Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують з балконів, носять на собі і прикріплюють до машини на знак підтримки українців.
ЛФКРТіП щиро вітає усіх з Днем Державного прапора України. Бажаємо, щоб небо над головою було завжди ясним і блакитним, а урожай щедрим і багатим. Нехай прапор України гордо в’ється на вітрі і наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:768/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-23_22-26-28.jpg)
0 коментарів