На серпневому засіданні педагогічної ради Коледжу підбили підсумки освітньої діяльності закладу за 2022-2023 навчальний рік та розглянули пріоритетні напрямки розвитку на 2023-2024 навчальний рік. Проаналізували роботу приймальної комісії, познайомились з підсумками прийому здобувачів освіти на навчання у 2023 році, провели інструктаж-навчання педагогічних працівників щодо дій на випадок надзвичайної ситуації (тривоги..).
Затвердили графік освітнього процесу у Коледжі, робочі навчальні плани та річний план роботи на 2023/2024 навчальний рік.
Тож, з новими силами, новими ідеями, великим прагненням до Перемоги стартуємо у новий 2023-2024 навчальний рік!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-1.jpg)
0 коментарів