Педагоги та студенти Коледжу щиро вітають наших друзів, колег з Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді з Всесвітнім днем туризму!!! Щиро вдячні за проведений парк тур (відкриті змагання зі спортивного орієнтування), до якого мали змогу доєднатись і ми – весело позмагатись, набратись позитивний вражень, відчути драйв і жагу до перемоги!!!!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:768/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230930_203828_347.jpg)
0 коментарів