З Днем працівників освіти!
Щиро і тепло звучали вітання та слова вдячності з вуст студентів своїм викладачам!!! Студентська рада Коледжу запросила на розширене засідання викладачів, аби засвідчити свою любов і повагу. Під час церемонії вручення нагород кожен викладач удостоївся медалі та відповідної номінації, а також Подяки за підписом голови студентської ради Сніжани Шкаралюк. Директор Юліан Таранчук вручив Грамоти обласного управління освіти і науки викладачам Тетяні Мажулі, Ользі Павлюк та Євгену Распопову.
Студенти пригостили своїх наставників печивом з передбаченням. А на завершення усі разом заспівали нашу неймовірну пісню « Ой, у лузі червона калина».
Викладачі Коледжу пишаються, що такі чудові студенти навчаються саме у нашому Луцькому фаховому коледжі рекреаційних технологій і права!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231001_092537_164.jpg)
0 коментарів