День юриста України прийнято відзначати 8 жовтня. Це свято стосується кожного, хто у той чи інший спосіб пов’язаний з юридичною діяльністю.
Тож, студенти Коледжу, які навчаються на спеціальності «Право», вирішили відзначити його по-особливому. А саме – більше дізнатись про судову владу, цивільне процесуальне право та багато іншого, чого навчались на заняттях. Тож, за ініціативи викладача Богдана Сачука вирушили до Апеляційного суду Волинської області.
Іванна Ярема ( секретар суду) провела екскурсію приміщенням суду, цікаво розповіла про історію у музеї. Також студенти відвідали ряд судових засідань.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231009_102012_227.jpg)
0 коментарів