З метою удосконалення навчально-виховного процесу та практичної підготовки студентів Коледжу, забезпечення якісної підготовки фахівців в галузі соціального забезпечення, реалізації спільних програм, проектів, заходів із питань соціальної підтримки студентів, організації та участі у семінарах, круглих столах, науково-практичних конференціях, дослідженнях у сфері соціальної роботи з студентською молоддю та випускниками для сприяння у їхньому майбутньому працевлаштуванні підписано Меморандум між Луцьким фаховим коледжем рекреаційних технологій і права (в особі директора Юліана Таранчука) та Волинським обласним центром соціальних служб (в особі директора Ольги Ярощук). Сподіваємось на тісну та плідну співпрацю!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:577/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231009_133753_780.jpg)
0 коментарів