Першокурсники Коледжу побували на цікавій оглядовій екскурсії середньовічним Луцьком. Провела студентів вечірнім Луцьком дружина князя Любарта Агрипина, в ролі якої була чудова екскурсовод Ольга Шарута. Присутні дізнались коли було засноване місто, які католицькі ордени діяли на його території, чому німецька громада відновлювала кармелітський костел, і які відомі будинки побудовані були не уверх, а на три поверхи вниз та за яких обставин стало це відомо. Почули, чому місто горіло і як з дерев’яного перетворилось на кам’яне. Із смолоскипами студенти пройшлись давніми вуличками Луцька, де за кожним будинком криється своя історія і представник іншої професії. Дізнались, як давні лучани заробляли собі на прожиття? Скільки податків платили? Хто їх лікував та чим? Завершилась екскурсія біля нашого славного Замку, де крім ознайомлення з його історією, усіх пригостили теплим чаєм, який називається нектаром кохання.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231010_175109_079.jpg)
0 коментарів