У рамках Європейського Олімпійського тижня студенти та викладачі Коледжу разом з Академією рекреаційних технологій і права долучилися по проведення “Олімпійського уроку”. У заході взяли участь Юліан Таранчук – директор Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права; Людмила Стасюк – ректор академії рекреаційних технологій і права; Віктор Галан-Влащук – директор Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорт осіб з інвалідністю “Інваспорт”. Захід директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Олександр Хриплюк. Учасники взяли участь у розминці, естафеті, різних спортивних змаганнях та вправах, що відповідали олімпійським видам спорту. Це була чудова нагода для всіх присутніх відчути дух змагань та спільності, який панує під час Олімпійських ігор.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:768/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231013_081720_776.jpg)
0 коментарів