Широкий спектр співпраці з’явився у Коледжу рекреаційних технологій і права з КП «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради, який закріпили підписанням Меморандуму про співпрацю та взаємодію. Сторони окреслили взаємні зобов’язання у вирішенні питань підготовки висококваліфікованих фахівців, збільшення можливостей їх розвитку, сприяння та інтенсифікацію співробітництва у напрямках науково-дослідної та навчально-виховної діяльності.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:576/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_173005_700.jpg)
0 коментарів