Луцький фаховий коледж рекреаційних технологій і права (директор – Юліан Таранчук) та Ківерцівська міська рада (голова – Олександр Ковальчук) підписали Договір про співробітництво та взаємодію. В ході зустрічі обговорили питання співпраці у питаннях застосування та впровадження найсучасніших стандартів освіти і культури, спрямованих на інтеграцію освіти, науки і культури, як основних чинників розвитку особистості і підвищення конкурентоспроможності в умовах глобалізації і загальноєвропейської інтеграції.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:861/h:720/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_172209_140.jpg)
0 коментарів