Для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» було організовано зустріч з представницею компанії «Algоos Study Woork and Trevel» Іриною Тайчук щодо можливостей міжнародного стажування в галузі туристичного менеджменту та готельного бізнесу.
На зустріч були запрошені викладачі та студенти Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права. Академії та колектив Волинського обласного еколого-натуралістичного центру.
Захід пройшов у форматі діалогу. Пані Ірина розповіла про компанію «Algоos Study Woork and Trevel», окреслила можливості міжнародного стажування, розповіла про умови та вартість участі у програмах стажування.
Сподіваємось, що співпраця з компанією «Algоos Study Woork and Trevel» надасть нашим студентам унікальну можливість отримати досвід у сфері туризму та готельного бізнесу, який допоможе їм розвинути свою кар’єру та досягти успіху у цих галузях.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:768/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_6575.jpg)
0 коментарів