З маленьких кроків починається велика справа. Саме такою справою сьогодні для викладачів і студентів Луцького коледжу рекреаційних технологій і права та академії стало виготовлення окопних свічок для наших захисників, які невдовзі будуть доставлені в зону бойових дій. Тож, з настанням холодів наші бійці зможуть зігрітись теплим чаєм.
Дякуємо нашим партнерам і друзям – обласному еколого-натуралістичному центру (директор Валентина Остапчук)за надану можливість долучитись до такої масштабної акції, надзвичайно важливої справи. Слава нашим ЗСУ!!!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_6637-1.jpg)
0 коментарів