Напередодні Дня української писемності та мови у стінах Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права відбувся цікавий захід під назвою «Змагання юних словесників». До участі в інтерактиві були запрошені студенти першого курсу усіх спеціальностей. Здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання з української мови, позмагатися з однолітками, взяти участь у популяризації грамотного спілкування державною мовою та, звичайно, абстрагуватись від традиційних занять і трішки розважитись.
Викладач української мови запропонувала студентам стати учасниками таких конкурсів:
- «Продовжіть прислів’я»;
- «Багатство мови»;
- «Словникар»;
- «Пантоміма»;
- «Бліц-конкурс».
Протягом усього змагання студенти отримували бали, які наприкінці заняття були підсумовані. Усі учасники заходу отримали призи та безліч позитивних емоцій.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231028_004008_732.jpg)
0 коментарів