Протягом жовтня в Луцькому фаховому коледжі рекреаційних технологій і права пройшов Місяць кібербезпеки. Метою проведених заходів було привернення уваги студентів до питань кіберзахисту. Адже, особливо важливо підтримувати у кіберпросторі відповідальну поведінку кожного у воєнний̆ час. З метою підвищення рівня цифрових навичок та кібергігієни було забезпечено організацію проходження педагогами і студентами освітніх серіалів на Єдиному державному веб-порталі цифрової̈ освіти «Дія»: Обережно! Кібершахраї; Про кібербулінг для підлітків; Кіберняні; Безпека дітей в інтернеті для батьків. Кураторами академічних груп проведено цікаві заходи: – Лекторій «Фейкові маніпуляції»; – Тренінг «Психологічна маніпуляція»; – Круглий стіл «Дезінформування (фейсбук, інстаграм, тікток…)»; – Уроки антифейку; – Брейн-ринг «Діпфейки: як розпізнати і захиститися?».
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:768/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/11/22.jpg)
0 коментарів