Цікаво, змістовно і результативно пройшла зустріч з начальниками гуманітарних відділів територіальних громад Камінь-Каширського району. На зустрічі присутнім презентували роботу Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права. З метою профорієнтації надано усі роз’яснення щодо вступної кампанії, а також спеціальностей, за якими учні 9 та 11 класів можуть здобувати освіту у закладі. В ході спілкування намітили ряд заходів та окреслили завдання для подальшої співпраці між Коледжем та закладами загальної середньої освіти Камінь-Каширського району. Такі зустрічі є важливим інструментом для об’єднання зусиль між освітніми установами та місцевою владою для створення сприятливих умов в розвитку освіти та підготовки кваліфікованих фахівців, що відповідають потребам сучасного суспільства.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/11/0_02_05_36e634e73d854b39e046d0f7b614564ef7c93b3e5d47a305cf060193cd49073a.jpg)
0 коментарів