Напередодні Дня рідної мови, що є особливим святом, яке нагадує нам про її значення як важливої складової культури та ідентичності, студенти першого курсу разом із викладачкою української мови –Аліною Зубчик, – взяли участь у цікавому заході під назвою «Я знаю українську». Гра-вікторина передбачала проходження п’яти раундів та відповідей на п’яти додаткових запитань, за які учасники отримували бали. Олена Дзекан та Ольга Павлюк, які увійшли до складу журі, обрали команду переможців. Студенти отримали безліч позитивних емоцій, невичерпної енергії, натхнення у вивченні рідної мови та чудові призи, у вигляді сертифікатів на отримання відмінних оцінок на заняттях української.
Архів
Стартували творчі конкурси
У фаховому коледжі рекреаційних технологій і права стартували творчі конкурси на спеціальності 014 СО (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт. Усі абітурієнти успішно здали нормативи, показавши свої фізичні вміння та здібності зі стрибків Читати далі…
0 коментарів