Студенти Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права ознайомлюються з новітніми видами спорту на парах з фізичного виховання (викладач Богдан Алексєєв). Диск-гольф – це спортивна гра з літаючими дисками. Завдання – потрібно пройти дистанцію за найменшу кількість кидків та попасти диском у визначену ціль – кошик. У цій грі доводиться не тільки добре кидати диск, але і добре думати, який саме диск кинути і куди.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:768/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/02/1709120745726275-1.jpg)
0 коментарів