Під час повітряної тривоги в укритті студенти Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права вшанували пам’ять тих добровольців, хто віддав свої життя заради вільного майбутнього, хто навіки залишив свої імена у наших серцях. Ми завжди памʼятатимемо наших Героїв і шануватимемо імʼя кожного й кожної!
Студенти і викладачі висловили вдячність кожному й кожній за відданість і подвиг, мужність та витримку! Усім добровольцям, хто вдень і вночі на полі бою показує, що таке справжній героїзм та сила!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-15_09-29-36.jpg)
0 коментарів