Відбулась зустріч керівництва ЛФКРТіП в особі директора Юліана Таранчука з начальником управління освіти Нововолинської міської ради Волинської області Сергієм Морозом, яка засвітчила готовність до активної співпраці з органами місцевої влади та іншими установами з метою забезпечення якісної освіти та розвитку освітніх ініціатив.
Також директор Коледжу зустрівся із учнями загально-освітніх шкіл міста, розповівши про наш заклад, про умови вступу та переваги навчання саме в ЛФКРТіП. Цей захід спрямований на підтримку майбутніх абітурієнтів у їхньому навчальному та професійному розвитку.
Дана зустріч ще раз засвідчила відкритість до співпраці та досягнень у всіх сферах освіти та навчання, готовність сприяти розвитку та досягненню нових висот у навчанні та вихованні підростаючого покоління.
Під керівництвом ректорки Людмили Стасюк підписала договір про співпрацю з управлінням освіти Нововолинської міської ради Волинської області, яким очолює Сергій Мороз.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:576/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-15_10-00-00.jpg)
0 коментарів