14 березня весь світ відзначає день числа Пі.В американському написанні сьогоднішня дата виглядає як 3,14 .Звідси і пояснення, чому саме 14 березня відзначається свято.В цей день читають хвалебні промови на честь числа Пі,печуть і ідять ,,Пі-ріг”, грають в ігри….
От і наш коледж не був осторонь цієї події.Студенти 1 курсу ЛФКРТІП взяли участь у творчому конкурсі присвяченому дню Пі.
Різноманітні ігри,забави всім підняли настрій.Команди ,,Піфагоріанців” та ,,Пізнайків”змагалися між собою.Було весело та цікаво.Тому звичайний день і дата виявилися надзвичайними !
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_11-43-15-1.jpg)
0 коментарів