Протягом тижня в Коледжі рекреаційних технологій і права відбувалися цікаві заходи в рамках проведення Днів відкритих дверей. Це унікальна нагода для відвідувачів поглибити своє розуміння щодо Правил вступу на 2024 рік, дізнатися про особливості проходження національного мультипредметного тесту у цьому році, відчути атмосферу навчання та оглянути матеріально-технічну базу закладу освіти, а також отримати довідково-інформаційні матеріали, поспілкуватися із студентами та викладачами.
Директор закладу Юліан Таранчук особисто зустрів абітурієнтів з вітальним словом та запрошували їх приєднатися до освітньої спільноти.
Під час зустрічі абітурієнтам були представлені освітні програми, за якими навчаються студенти у коледжі, а також особливості навчання та розглянуті можливості, що відкриваються перед ними.
Профорієнтація – це не лише можливість краще зрозуміти свої потенційні можливості, але й вибрати оптимальний шлях для подальшого освітнього та професійного розвитку. Такий підхід сприяє формуванню висококваліфікованих спеціалістів та сприяє розвитку України в цілому.
Висловлюємо вдячність всім, хто взяв участь у Днях відкритих дверей!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:768/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_1_2024-03-28_18-32-48.jpg)
0 коментарів