З метою проведення профілактичних заходів до студентів Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права завітав працівник Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Олександр Таровський.
Вкотре обговорили питання кібербулінгу, інтернетшахрайства, розібрались що таке інтернет боти і як вони працюють. Олександр розповів студентам прості правила, як не потрапити на гачок шахраїв та не стати їх жертвою. А також наголосив на відповідальності за розповсюдження інформації та фото в соціальних мережах.
На завершення зустрічі Олександр запросив усіх на екскурсію до Департаменту патрульної поліції. І, звичайно, фото на згадку про цікаву і теплу зустріч.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0081.jpg)
0 коментарів