Від самого початку війни маскувальні сітки, які плетуть сотні волонтерів по всій країні, захищають на фронті наших воїнів. Змінюються лише кольори: весною та влітку вони зелені, восени — жовті, взимку — білі. Змінюється і географія бойових дій, де маскувальні сітки “несуть службу”. Під маскувальними сітками воїни ЗСУ “ховають” від ока противника техніку, бліндажі та окопи; часто сітки рятують життя. Але скільки б не виготовляли їх волонтери, маскувальних сіток завжди мало. Вони зношуються, рвуться, перестають відповідати сезону, на фронт прибуває все більше нової техніки, яка потребує захисту.
Плетіння маскувальних сіток — один із масових видів волонтерства на користь оборони України, до якого може долучитися кожен охочий. Для цього потрібно небагато: час, вільні руки та бажання допомогти. А ще — трохи майстерності.
Тож, студенти і викладачі Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій та права долучились до плетіння сіток у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:768/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-18_11-56-05.jpg)
0 коментарів