Тривають зустрічі керівництва Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права зі школярами випускних класів області. Під час таких зустрічей учнівська молодь знайомиться з правилами вступу до навчального закладу, зі спеціальностями, базами практики, а також із цікавим та яскравим студентським життям у стінах Коледжу.
Побувавши у м. Горохів та с. Іваничі, директор Коледжу Юліан Таранчук підписав договори про співпрацю з головами Горохівської міської та Іваничівської селищної рад, а також з директорами навчальних закладів. Цікаво і змістовно пройшли зустрічі з школярами, на яких було багато запитань і відповідей, панувала дружня атмосфера та позитивний настрій.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:761/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-08_12-02-54.jpg)
0 коментарів