Сьогодні до студентів Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права завітали представники управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант поліції Фініковський Сергій, лейтенант поліції Стельмашук Ірина та капітан поліції Шмігель Ольга.
Зустріч пройшла надзвичайно цікаво і пожвавлено. Студентів цікавило багато питань, на які наші гості дали вичерпні відповіді. Дружній формат зустрічі дозволив дізнатись про найцікавіші деталі роботи, почути про найстрашніші і найнебезпечніші випадки, про серйозні та не зовсім серйозні виклики.
Крім того, студенти зрозуміли свої права і обов’язки та запевнили, що обов’язково будуть дотримуватись правил і виконувати свої обов’язки, аби стати справжніми людьми, достойними громадянами своєї незламної країни.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:768/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240423_130627_307.jpg)
0 коментарів