Луцький фаховий коледж рекреаційних технологій і права щиро вітає вас і ваші родини з світлим Христовим Воскресінням! Великдень – це свято любові та відродження, символ нашого спасіння. У цей день ми спільно молимо Всевишнього наповнити серця Благословенням, Вірою, Надією, Любов’ю і просимо захистити нашу Україну, надаючи сил перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю. У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» зичимо , щоб Божа благодать ніколи не покидала Ваші родини і нашу державу. Бажаємо вам миру, радості, здоров’я, добробуту і успіхів. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240503_221301_913.jpg)
0 коментарів