В рамках проведення заходів до Дня науки студенти Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права мали змогу ознайомитись з частиною історичної спадщини Луцька, відвідавши Музей Луцького Хрестовоздвиженського братства. Отримали нові уявлення про середньовічну історію міста, морально-етичні принципи Луцького братства як частини формування особистості та національної свідомості підростаючого покоління.
Згодом відвідали сховище державної обласної універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки, познайомились з виданнями минулих століть.
У соціокультурному просторі «Мистецький» залюбки відповідали на запитання інтелектуальної вікторини. Висновок зробили самі: Життя коротке, мистецтво – вічне!!!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:1024/h:771/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/05/0_02_05_ae04a62be96455283d13686b7722777a19b460581d1efc5d6531c0c50cb68ed5.jpg)
0 коментарів