Цікавим і захоплюючим став для студентів Коледжу відеолекторій з елементами майстер-класу на тему «Основи штучного інтелекту. Якісне використання нейромереж. Інформаційна безпека». Запрошений лектор – доцент кафедри комп’ютерних наук Юрій Лук’янчук, який спеціалізується на вивченні штучного інтелекту розказав, показав та продемонстрував цікаві факти і можливості штучного інтелекту. Велику зацікавленість проявили студенти щодо використання нейромереж, а саме якісного їх використання.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_1175.jpg)
0 коментарів