День вишиванки – свято, започатковане в Україні у 2006 році та присвячене збереженню традицій українського національного одягу. Для українців вишиванка – справжня національна святиня, що символізує красу, силу, щасливу долю та родинну пам’ять.
Незважаючи на свою багатовікову історію, вишиванка залишається модною і дуже модною. Жоден інший національний костюм не є таким актуальним для сучасності, як українська вишиванка.
До Дня Вишиванки у Луцькому фаховому коледжі рекреаційних технологій і права проведено Фотофлешмоб “Вишиванку ЛФКРТіП одягає, миру Україні благає”.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_12-14-16.jpg)
0 коментарів