Цікаві і змістовні заходи відбулись у Луцькому фаховому коледжі рекреаційних технологій і права в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Практичні заняття з питань прав і обов’язків пішоходів, безпеки руху велосипедиста; відео презентації, тести, обговорення, виготовлення дорожніх знаків “Дорожні знаки-наші друзі”, “Права і обов’язки пішоходів”.
На практичне заняття з правил поведінки учасників дорожнього руху (пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, автомобілістів) була запрошена Ірина Кеска – координаторка проєкту “Urgent assistance” на базі медичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки. З великою цікавістю студенти практикували надавати першу домедичну допомогу при ДТП.
Дотримуйтесь правил, живіть у безпеці та будьте здорові!!!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:810/h:1080/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_1093-edited-scaled.jpg)
0 коментарів