Студент спеціальності «Фізична культура і спорт» Павлечко Ілля став чемпіоном України у складі футбольного клубу «Адреналін» у змаганнях Національної Ліги Майбутнього (Вища ліга U17).
Це вагоме досягнення є результатом наполегливої праці, спортивної майстерності та справжньої відданості улюбленій справі.
Щиро вітаємо Іллю з перемогою та бажаємо нових звершень, яскравих матчів і подальших успіхів на спортивному шляху! Ми дуже пишаємося твоїми досягненнями!



0 коментарів