Студент спеціальності «Фізична культура і спорт» Павлечко Ілля став чемпіоном України у складі футбольного клубу «Адреналін» у змаганнях Національної Ліги Майбутнього (Вища ліга U17).

Це вагоме досягнення є результатом наполегливої праці, спортивної майстерності та справжньої відданості улюбленій справі.

Щиро вітаємо Іллю з перемогою та бажаємо нових звершень, яскравих матчів і подальших успіхів на спортивному шляху! Ми дуже пишаємося твоїми досягненнями!

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *