У 2024 році вступники подаватимуть заяви через особисті електронні кабінети, реєстрація яких стартує 25 червня (після БСО) та 1 липня (після ПЗСО та КР). Йдеться про тих, хто вступає на денну (дуальну) форму навчання на фахового молодшого бакалавра.

Щоб створити кабінет вступника перейдіть за посиланням – https://cabinet.edbo.gov.ua/login

Відео-інструкцію з реєстрації електронного кабінету вступника

Інструкція щодо роботи з системою подання заяв в електронній формі

Реєстрація особистих електронних кабінетів здійснюється на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

Для створення кабінету треба зазначити:

  1. Серію та номер документа про освіту;
  2. Номер (без серії) документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження або номер картки платника податків.

Також потрібно вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, та створити пароль для подальшого входу в кабінет.

Зверніть увагу: зазначена електронна пошта надалі використовуватиметься для активації кабінету та в заяві вступника, тому важливо вказувати її назву без помилок.

У самому кабінеті необхідно завантажити фото вступника.

Зверніть увагу: додане в кабінет фото заклад освіти може використовувати для замовлення студентського (учнівського) квитка. Тому «селфі» чи некоректне фото не варто використовувати!

Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви.

Перелік спеціальностей з творчим конкурсом, за якими можна вступити  на фахового молодшого бакалавра, можна переглянути в Додатку 1 до Порядку прийому на навчання до закладів ЛФКРіП у 2024 році.

Анкета вступника