![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:455/h:607/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5_2023-05-08_10-09-35.jpg)
В Фаховому коледжі рекреаційних технологій і права та в Академії відбулась зустріч з американським інструктором-піхотинцем, волонтером на позивний «Лезо», який вишколює молодь в Луцьку.
Студенти під час зустрічі дізнались, що нещодавно у Луцькій громаді стартував новий проєкт «Військовий вишкіл для молоді». Студентська молодь при бажанні може взяти участь у цьому проекті, де її навчатимуть військовому вишкілу українські та американські інструктори.
«Лезо» багато розповідав про важливість внутрішньої мотивації та національно-патріотичної ідеї, яку ми відстоюємо.
Зустріч була атмосферною та змістовною.
0 коментарів