16 травня студенти Луцького фахового коледжу та Академії рекреаційних технологій і права розпочали свій день з ранкової руханки. Активно розім‘явшись і виконавши вправи для активізації роботи усього організму, сповнені позитивною енергією та з хорошим настроєм повернулись до навчальних аудиторій здобувати знання.
Щиро вдячні за активну руханку майстру спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, призерці Всеукраїнської універсіади, учасниці Олімпійських ігор Марії Сахарук!
Будьте здорові та енергійні!!!
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-16_15-42-18.jpg)
0 коментарів