Студенти Коледжу з великим задоволенням та цікавістю відвідали заняття навчального предмету Захист України у військово-патріотичному таборі, які організував викладач Вадим Тесунов. На заняттях познайомились з правилами поводження зі зброєю, здобули навики із зборки-розборки АК, ПМ, а також навчились надавати першу медичну допомогу. Робота табору проходила на базі Філії національного військово-історичного музею Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки.
Висловлюємо щиру вдячність директору музею Ткачуку Олегу Миколайовичу за надану можливість нашим студентам на практиці застосувати свої знання та вміння.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:576/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/08/9.jpg)
0 коментарів