На черговому засіданні педагогічної ради коледжу підведено підсумки навчально-виховної роботи за І семестр 2023-2024 навчального року та обговорено ряд питань для подальшого розвитку закладу.
У доповіді заступника директора з навчально-виховної роботи Оксани Дідик прозвучав детальний аналіз роботи викладачів, циклових комісій, методичної ради, а також кураторів академічних груп і студентського самоврядування.
В обговоренні звернули увагу на підготовку роботи приймальної комісії, на питання покращення вступної кампанії; на активізацію роботи кураторів та інші необхідні заходи задля покращення умов навчання та підвищення рівня викладання в коледжі.
![](https://mla46bfbtaux.i.optimole.com/cb:NW_L.a60f/w:768/h:1024/q:mauto/f:best/https://lkrtip.lutsk.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8849.jpg)
0 коментарів